Marketing klub
Meghívó: fényképes beszámoló Új-Zélandról PDF Nyomtatás E-mail

Szeretettel meghívunk a „HÍD” Egyesület Dunaújvárosi Marketing Klubja következő rendezvényére.

Időpont:               2016.05. 26. csütörtök, 16. óra

Hely:                    Dózsa Mozicentrum, Kamaraterem

Meghívó: külföldi munkavállalás lehetőségei PDF Nyomtatás E-mail

Kedves Érdeklődő!

Szeretettel meghívunk

a „HÍD” Egyesület Dunaújvárosi Marketing Klubja

következő rendezvényére.

Evangélikus templomunkról Nagy Tamás Ybl díjas építész PDF Nyomtatás E-mail

Nagy Tamás Ybl díjas építész, a templom tervezője Építészet és Tanítás címmel

tart előadást a templom rendezvénytermében április 11-én, csütörtökön 18 órától.

A HÍD Egyesület és az egyházközség rendezvényére szeretettel meghívjuk az érdeklődőket.

Moziztak a marketingesek - Műemlékileg védetten digitalizálni PDF Nyomtatás E-mail

A „HÍD” Egyesület Dunaújvárosi Marketing Klubjának őszi évadnyitóján, szeptember 13-án a tagok a Dózsa Mozit vették górcső alá. A pincétől a padlásig végigjárták a műemlékvédett épületet. Túravezetésre Szalai Attila, a Dózsa Mozi Centrumot (DMC) üzemeltető cég egyik tulajdonosa vállalkozott.

Várostörténet-írónk: Időutazás Boróval, hozzá Guráblival PDF Nyomtatás E-mail

A „HÍD” Egyesület Marketing klubja, a DF Gazdálkodástudományi Intézete, valamint a Dunaújvárosi Kulturális Egyesület közös rendezvényeként május 30-án Miskolczi Miklós íróval, városunk díszpolgárával, egyúttal „városunk hírvivőjével” – miként a programot címkézték a szervezők - találkozhattak az olvasók.

Meghívó PDF Nyomtatás E-mail

MEGHÍVÓ

2011. november 3-án (csütörtök) 1530 órai kezdettel, tisztelettel meghívjuk Önt a „HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület Humán Szakemberek Klub és a Fejér Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központ Dunaújvárosi Kirendeltség közös szervezésű klubdélutánjára.

Meghívó: Városunk hírvivői PDF Nyomtatás E-mail

Tisztelt klubtagunk, tisztelt egyesületi tag!
Szeretettel meghívunk a  „HÍD” Egyesület, a Dunaújvárosi Főiskola Gazdálkodástudományi Intézete és Dunaújvárosi Marketing Klub következő foglalkozására.

Meghívó: Országos bűnesetek megoldásainak kulisszatitkai PDF Nyomtatás E-mail

Tisztelettel meghívjuk Önt a Magyar Marketing Szövetség Dunaújvárosi Klubjának és a Dunaújvárosi Főiskola Vezetés- és Vállalkozástudományi Intézetének közös rendezvényére.