Meghívó: Paksi Atomerőmű gyárlátogatás PDF Nyomtatás E-mail

„HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület Üzletemberek Klubja és az Értelmiségi Klub 2016. június 17-én Paksi Atomerőműbe gyárlátogatást szervez.

Tervezett program:

Indulás 930 órakor, gyárlátogatás, látogató központ (Kb. 2,5 óra) ebéd, paksi városnézés, borospincék megtekintése, bórkóstolás, hazaérkezés esti órákban.

Részvételi költség: a gyárlátogatás ingyenes, a buszköltséghez hozzájárulás: tagoknak 500 Ft, hozzátartozóknak 1000 Ft (ezt a buszon fogjuk mindenkitől beszedni). Egyéb költségeket mindenki fogyasztásának megfelelően fedezi.

A gyárlátogatáson max. 40 fő vehet részt, regisztrációt a jelentkezés sorrendjében tudjuk fogadni.

Az alábbi adatok megküldésével várjuk a jelentkezéseket:

Látogató neve:

Születési dátuma:

Igazolványszáma:

Jelentkezési határidő: 2016. május 25.

A résztvevők adatait 3 héttel előbb el kell küldeni az Atomerőműnek. A leadott névsor később nem módosítható, ha valaki kiesik, nem mehet helyette más. Kérünk mindenkit, csak akkor jelentkezzen, ha most biztosnak tűnik a részvétele.

A részletes programot a későbbiekben küldjük.

Dunaújváros, 2016. május 18.

Üdvözlettel:

Urbán László                                                        Dr. Huszti Zsolt

Üzletemberek Klubja                                               Értelmiségi Klub

elnök                                                                    elnök