Meghívó a Parázs Varázsra PDF Nyomtatás E-mail

A „HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület Idegenforgalmi Klubja nevében engedje meg, hogy sok szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját a 2013. május 25-én 16 órátólAlsó Duna-parton megrendezésre kerülő Parázs-Varázs grillpartyra.

Nagy örömünkre szolgálna, ha minél többen részt vennénk ezen a rendezvényen, a kellemes szabadidő eltöltése mellett, itt fogjuk népszerűsíteni az egyesület „Önkéntes „HÍD” a fiatalokért – Mindenki lehet önkéntes” nevű projektjét is, Roadshow keretében.

A résztvevők számára F17, F18 számú két asztal biztosított. Az ételről, italról mindenkinek saját magának kell gondoskodni. Grillmester és grillsegédek is kerestetnek.

A részletes program az alábbiakban található, bővebb felvilágosítás kapható: Liszonyiné Omodi Anna 30/217-3016, Rohoncziné Nagy Erzsébet 20/9364-591.

Szeretettel várunk minden érkelődőt!