Egyesületi látogatás Etyekre a Filmparkba PDF Nyomtatás E-mail

A „HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület Idegenforgalmi Klubja 2012. június 15-én látogatást szervez az Etyeki Korda Filmparkba, valamint a Mérei pincébe, borkóstolóra.

MEGHÍVÓ

A „HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület Idegenforgalmi Klubja nevében sok szeretettel meghívjuk Önt és kedves hozzátartozóját,

2012. június 15-én

Etyeki Korda Filmparkba,

valamint, a

Mérei pincébe borkóstolóra.

Program:

1. 14:00 órakor: Indulás a „Kohász”- szobor mögötti parkolóból (Vasmű út eleje).

2. 16:00 –tól: - Korda filmpark megtekintése:

3. Korda emlékkiállítás

4. Bepillantás az interaktív filmes kiállításon a filmkészítés legfontosabb állomásaiba, kulisszatitkaiba.

5. Rövid séta a Korda Stúdió területén, a műtermek, a kültéri New York utca és a középkori város díszlet megtekintése.

6. 19:00 – tól: - Borkóstoló

Részvételi díj:

Egyesületi tag

Hozzátartozó

Belépő:

Felnőtt

Diák/nyugdíjas

1900 Ft

70 év feletti

ingyen

Borkóstoló* és vacsora

Csak vacsora**

Buszköltség

*5 fajta bor kóstolója kemencében sült csülökkel és házi rétessel

** Alkoholmenteseknek: Kemencében sült csülök Mérei módra és házi rétes

A jelentkezéseket 2012. május 29-ig várjuk, a mellékelt jelentkezési lap visszaküldésével!

A részvételt a jelentkezések sorrendjében regisztráljuk. A korlátozott létszám miatt, jelentkezését kérjük, mielőbb tegye meg!

Továbbá bővebb felvilágosítás kapható: Liszonyiné Omodi Anna 30/217-3016, Rohoncziné Nagy Erzsébet 20/9364-591.