Közgyűlés: 2012. 05. 29. PDF Nyomtatás E-mail

„HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület évzáró, évindító közgyűlését 2012. május 29.-én 1530 órai kezdettel tartja a Dunaferr Klub Hotel dísztermében, /Dunaújváros, Építők útja 2./, amelyre tisztelettel meghívjuk minden tagunkat.

Határozatképtelenség esetén a megismételt ülésre változatlan napirenddel, változatlan helyszínen 1600-kor kerül sor.

Napirend:

1. Köszöntő

Cserna Gábor, Dunaújváros MJV polgármestere

1. A „HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület 2011. évi díjainak átadása
  2. Magyar Vasúthálózat fejlesztés aktuális kérdései, különös tekintettel a V0 vasútvonalra

előadó: Köller László, Közlekedésfejlesztési Koordinációs központ osztályvezetője

1. A V0 vasútvonal előkészítő anyagainak elkészítésére irányuló EU-s pályázat végrehajtásának állása

előadó: Bíró Koppány Ajtony, Magyar Logisztikai Szolgáltató Központok Szövetsége főtitkára

1. Beszámoló az Egyesület 2011. évi munkájáról és gazdálkodásáról

előadó: Listár Tibor, választmányi elnök

1. Egyebek
  2. Állófogadás

Az írásos anyagot külön nem postázzuk, az Egyesületünk honlapjáról várhatóan 2012. május 21-ét követően letölthető lesz. Aki megadta e-mail címét, annak megküldjük elektronikusan.

Kérjük részvételi szándékát a 25/281-682 telefonon vagy a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címen jelezze május 23-ig, az állófogadás létszámának meghatározása érdekében.

Megjelenésére feltétlenül számítunk.

Dunaújváros, 2012. május 15.

Rohonczi Sándor s.k.

ügyvivő