HANKOOK gyárlátogatás PDF Nyomtatás E-mail

2012. április 5-én (csütörtök) 1000 órai kezdettel, tisztelettel meghívjuk Önt a „HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület Üzletemberek Klub és Humán Szakemberek Klub közös szervezésű gyárlátogatására.

Helyszín: HANKOOK TIRE Magyarország Kft., 2459 Rácalmás, Hankook tér 1.

9:45-től Gyülekező a HANKOOK TIRE Magyarország Kft. főbejárata előtt

1000 Köszöntő

Urbán László, a „HÍD” Egyesület Üzletemberek Klubjának elnöke

1010 A HANKOOK TIRE Magyarország Kft. bemutatása

Roy Katalin, Kommunikációs menedzser, HANKOOK TIRE Magyarország Kft.

1040 – 1140 A gumiabroncs-gyártás folyamatának megtekintése gyárlátogatás keretében egy gyártásban dolgozó mérnök vezetésével

Az esetleges kérdésekkel, előzetes egyeztetésekkel kapcsolatban Bucsi-Szollár Zsuzsa, a Humán Szakemberek Klubjának titkára áll rendelkezésre (25/407-684, Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. ).

A gyárlátogatáson max. 50 fő fogadására van lehetőség, így a rendezvényen való részvétel regisztrációt igényel. A látogatáson résztvevők névsora a jelentkezés sorrendjében fog kialakulni, de az 50 fő felett érkező regisztrációkat is fogadjuk.

Ennek megfelelően, aki a programon való részvételét korábban már jelezte, azonban egyéb elfoglaltsága miatt mégsem tud a látogatáson megjelenni, kérjük értesítsen bennünket, lehetőséget biztosítva ezzel más egyesületi tag számára.

A regisztrációt 2012. március 30-áig a fenti elérhetőségek valamelyikére várjuk.

Megjelenésükre és aktív közreműködésükre számítunk a rendezvényünkön.

Dunaújváros, 2012. március 12.

Üdvözlettel:

Urbán László