Meghívó PDF Nyomtatás E-mail

MEGHÍVÓ

2011. november 3-án (csütörtök) 1530 órai kezdettel, tisztelettel meghívjuk Önt a „HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület Humán Szakemberek Klub és a Fejér Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központ Dunaújvárosi Kirendeltség közös szervezésű klubdélutánjára.

 

Helyszín: Dunaújváros Megye Jogú Város Közgyűlési Terem


Program

1530 Köszöntő

Rohonczi Sándor, ügyvivő

„HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület

1540 A Dunaújvárosi kistérség aktuális foglalkoztatási helyzete – álláskeresési támogatások

Előadó: Majorné Angyal Erzsébet, kirendeltség vezető

Fejér Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központ Dunaújvárosi Kirendeltsége

 

1630 Kérdések

 

Az esetleges kérdésekkel, előzetes egyeztetésekkel kapcsolatban Bucsi-Szollár Zsuzsa, a Humán Szakemberek Klub titkára áll rendelkezésre (25/407-684, Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. ).

Megjelenésükre és aktív közreműködésükre számítunk a rendezvényünkön.

 

Dunaújváros, 2011. október 19.

Üdvözlettel:

 

Rohonczi Sándor s.k.

ügyvivő

Kapás Zsolt s.k.

Humán Szakemberek Klub elnöke